Masterclass 1 – Włącz myślenie

"Włącz myślenie" - szkolenie online

Nagranie 1

Dlaczego jesteśmy w tej sytuacji?

Dlaczego jesteśmy w tej sytuacji ? Mnóstwo pytań, mnóstwo rozmów z bliskimi i znajomymi. Wielu niestety nie wie co naprawdę może czekać od momentu podjęcia decyzji o rozstaniu i rozpoczęciu tej Sądowej drogi. Jak myśleć, co poszło nie tak, a przede wszystkim co teraz. Nikt nam prawdopodobnie nie wyjaśnił ile błędów popełniliśmy. Jednak ważniejsze stwierdzenie powinno brzmieć : „jakie błędy popełnimy”. Postaram się pomóc w tej sprawie i nie tylko.

Nagranie 2

Kilka dróg w jaką stronę może pójść rozwód, rozstanie.

Kilka dróg w jaką stronę może pójść rozwód, rozstanie. Doświadczenie setek, a może nawet tysięcy mężczyzn zaprezentowane w czterech drogach sytuacyjnych. Emocje, rozterki, nerwy i moc niszczenia. To co poza tym co się dzieje dookoła nas, dzieje się również w naszej głowie. Jak przetrwać, jak sobie poradzić z własnym sobą.

Nagranie 3

Zbudowanie nowych, bardzo ważnych i koniecznych nawyków.

Zbudowanie nowych, bardzo ważnych i koniecznych nawyków. Zrozumienie podejścia kobiety i mężczyzny w aspektach „walki” o swoje prawa i to co się „należy”. Co natychmiast we własnym zachowaniu zakończyć, co rozpocząć. Parę kluczowych podpowiedzi, a przede wszystkim porad, aby od najbliższych dni w pełniejszy i zaplanowany sposób zacząć wprowadzać działania.

Wykupując dostęp do Szkolenia Online Masterclass 1 – „Włącz myślenie” otrzymujesz dostęp do trzech nagrań oraz do ćwiczeń w formie PDF do pobrania.