Masterclass 3 – Jak dobrze wypaść

"Jak dobrze wypaść" - szkolenie online

Masterclass 3 „Jak dobrze wypaść”. Liczne analizy, przemyślenia i dziesiątki godzin w poszczególnych instytucjach. Uniknięcie porażki z samego stereotypu mężczyzny, ojca to już dzięki ćwiczeniom gwarancja spokojniejszej psychiki i lepszego przygotowania. Dzięki Masterclassie otrzymujemy mocne fundamenty, by stawić czoła tym wszystkim miejscom. Wyciągnąć odpowiednie wnioski w naszej indywidualnej sprawie. Dużą korzyścią jest czas, jaki możemy skrócić by nauczyć się tego wszystkiego. Nie błądzić w świecie Internetu na przeszukiwaniu pojedynczych informacji i form zrozumienia nas i naszego działania. Zaoszczędzamy czas, pieniądze ( co może wydawać się na początku niezrozumiałe). Budujemy świadomość, stajemy się mocniejsi i dużo pewniejsi na nadchodzące wydarzenia. Robiąc to, od tego momentu już do końca naszych problemów kreujemy nasz system działania, analizy i przewidywania w tak trudnych i tajemniczych sprawach.

Wykupując dostęp do Szkolenia Online Masterclass 3 – „Jak dobrze wypaść” otrzymujesz dostęp do trzech nagrań oraz do ćwiczeń w formie PDF do pobrania.