Masterclass 4 – Pismo i dowód jako klucz do zmian

"Pismo i dowód jako klucz do zmian" - szkolenie online

Masterclass 4 „Pismo i dowód jako klucz do zmian”. Po sporządzeniu dziesiątek pism, zebraniu setek dowodów, a z czasem wsparciu kolejnym setkom ojców w kwestii pisania pism, zbierania dowodów i kształtowania swojej wersji wydarzeń została stworzona właśnie ta Masterclassa. Dzięki niej otrzymujemy mocne podstawy na przyszłość by rozumieć w jaki sposób i w jakich okolicznościach pewne dowody mają znaczenie, a inne zostaną ominięte. Pisma które mogą odmienić naszą sytuację, zapewnić poprawę wizerunku w poszczególnych sprawach, oraz przede wszystkim na bieżąco rozwiązywać napotykane problemy, nauczyć się wymagać własnych praw. Kolejną kwestią jest czas, jaki możemy skrócić by nauczyć się tego wszystkiego. Nie błądzić w świecie Internetu na przeszukiwaniu pojedynczych informacji i formy jak to wszystko w naszej sytuacji usystematyzować. Budujemy świadomość, stajemy się mocniejsi i dużo pewniejsi na nadchodzące wydarzenia. Robiąc to, od tego momentu już do końca naszych problemów kreujemy nasz system działania, analizy i przewidywania w tak trudnych i tajemniczych sprawach.

Wykupując dostęp do Szkolenia Online Masterclass 4 – „Pismo i dowód jako klucz do zmian” otrzymujesz dostęp do trzech nagrań oraz do ćwiczeń w formie PDF do pobrania.