O mnie

Z wykształcenia mgr ekonomii, logistyk. Amator sportowy wielu dyscyplin, interesujący się gospodarką krajową i światową. Od pewnego czasu jak się okazało zainteresowany pomocą innym, budowania własnej marki osobistej i rozwijania społeczeństwa świadomego, opartego na zdobywaniu własnej wiedzy i poszerzaniu jej.
Aktywny człowiek, mający ukierunkowany plan na swoje życie zawodowe. Prywatne ojciec i osoba dbająca o bliskich. Mimo różnych doświadczeń, idący optymistycznym krokiem przez dorosłe życie. Osoby z mojego otoczenia znają moje poczucie humoru, jak i moje wady. Upór na wysokim poziomie, chęć zdobywania wiedzy i kontaktów międzyludzkich. To wszystko, cała ta mieszanka pozwala na spojrzenie na świat trzeźwym okiem, zdobywanie cennych relacji ludzkich i to co obecnie się dzieje rozwijanie fundacji i jej społeczeństwa.

Nazywam się Krzysztof Lubiński

i wyjaśnię Ci zagadnienia związane z prawem rodzinnym.
Sprawy rodzinne są skomplikowane, kwestie prawne nie muszą być.

Zapraszam!